Minime vieną įsimintiniausių datų Lietuvos valstybingumo kelyje – mūsų valstybės atkūrimo dieną. 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba savo posėdyje pasirašė Lietuvos Nepriklausomybės aktą.

Ši diena jau beveik šimtmetį simbolizuoja Lietuvos nepriklausomybę, stiprybę, dvasią ir viltį, neatsiejama nuo pagarbos savo tautos istorijai. Iškeldami trispalvę džiaugsmingai švęskime, kad gyvename laisvoje, demokratinėje valstybėje, nes tik būdami laisvi galime kurti savo ateitį, galime laisvai keliauti, dirbti ar kurti verslą. Nepraraskime savo tautiškumo, kultūros, tradicijų ir nepamirškime gimtosios kalbos.

Šia proga Rankdarbių ir drabužių modeliavimo studijos mokiniai sukūrė piešinius ant puodelių su Lietuvos vaizdais, kurie eksponuojami parodoje, pavadinimu „Mes mylim Lietuvą!”. Dailės ir keramikos studija sukūrė degintus bei glazūruotus molio dirbinius bei piešinių parodą, pavadinimu „Vytis – Lietuvos Respublikos herbas”.

Gražios ir prasmingos Jums Lietuvos valstybės atkūrimo dienos!