Mielos Mamytės, Močiutės, sveikiname Jus su Mamos diena! Šia proga mūsų klubo vaikai dalinasi savo nuostabiais rankų darbo kūriniais.

Rankdarbių ir drabužių dizaino studijos vaikai vazonėlius pavertė meno kūriniais, juos dekoruodami kava ir grikių kruopomis. Kadangi vaikų augintos gėlytės dar nesukrovė žiedų, šie pagamino po popierinę gėlytę. O kvilingo technika vaikai sukūrė nuostabius auskarus ir kaklo papuošalus. Šia technika galima kurti nuostabius paveikslus, dekoruoti atvirukus ar net puošti interjerą. Viskas priklauso tik nuo fantazijos! Taip pat šios studijos vaikai sukūrė nepakartojamo grožio papuošalus plaukams – gėles, kurios pasiūtos iš organzos juostelių.

Dailės ir keramikos studijos vaikai nutapė spalvingas pavasarinių gėlių puokštes tema „Tai tau, mamyte!“. Taip pat vaikai surengė nuostabią savo keramikos dirbinių parodą, skirtą Mamos dienai!