Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“ organizuoja projektą „Pasimatuok profesiją jau šiandien“ ir nori pakviesti nemokamai 2020 – 12 – 11 d. (penktadienį) 16:00 val., visus norinčius 7-12 metų amžiaus vaikus į nuotolinį susitikimą su Kalėdų Seneliu. Susitikimo metu jaukiai ir linksmai vaikai pabendraus ir susipažins su Kalėdų Senelio profesija.

Kviečiame registruotis:

 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScAatU1JiSFYbkA9LLLMdU0tkmsy5rrp3VhRO6FJHPRSL7ySA/viewform?usp=sf_link

…………………………………………………………………………………………………………..

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“ organizuoja projektą „Pasimatuok profesiją jau šiandien“ ir nori pakviesti nemokamai 2020 – 12 – 11 d. (penktadienį) 14:00 val., visus norinčius 14 -18 metų mokinius į nuotolinį susitikimą su personalo atrankos specialiste. Susitikimo metu mokiniai bendraus ir susipažins su personalo atrankos specialisto profesija. Sužinos, kaip tokios srities specialistai gali padėti Jiems susirasti tinkamiausią darbą, kaip pasiruošti darbo pokalbiui ir CV.

Kviečiame registruotis:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf58GhH-RNIB5RuiQl8YNT8n_y0vtyo4AqKCGNPKWOQwRo3PA/viewform?usp=sf_link

………………………………………………………………………………………………………

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“ organizuoja projektą „Pasimatuok profesiją jau šiandien“ ir nori pakviesti nemokamai 2020 – 12 – 14 d. (pirmadienį) 15:00 val., visus norinčius 14-18 metų mokinius į nuotolinį susitikimą su Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos skyriaus vyresniaisiais verbuotojais štabo seržantais. Susitikimo metu mokiniai susipažins su kariūno profesija, sužinos daugiau informacijos ką veikia ir ko reikia norint tapti kariūnu.

Kviečiame registruotis:

 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdsSlDQO08rq-3pVKQAjq2zR6eUIZbNFxfySAP46n_qx6UaQ/viewform?usp=sf_link

…………………………………………………………………………………………………….

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“ organizuoja projektą „Pasimatuok profesiją jau šiandien“ ir nori pakviesti nemokamai 2020 – 12 – 14 d. (pirmadienį) 14:00 val., visus norinčius 7-14 metų vaikus į nuotolinį susitikimą su aktore Birute. Susitikimo metu vaikai susipažins su aktoriaus profesija, sužinos daugiau informacijos ką veikia aktoriai ir kaip jie kuria.

Kviečiame registruotis:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSt-RzjyjgTfMHxDjsCAuCrAVf_k3xCTjmzPOlvhFV-WlcRQ/viewform?usp=sf_link

Linkime sveikų ir ramių švenčių