Pamokos:

Mokytojos komentaras:
Siųsiu mankšteles, pagal kurias vaikai galės atlikti pratimus namuose.
Labai norėčiau, kad vaikai per šias savaites neapleistų formos, kadangi dauguma yra patobulėjusių.
Labai norėčiau matyti kaip sekasi, tad lauksiu nuotraukų ar video.

Nauja medžiaga treniruotei>>

Tikiuosi nesergate ir pasitreniruojate namuose. Ačiū, kad pasidalinate video, nuotraukomis.
Jei kažkam kažkas nesigauna iš tų pratimų kuriuos matote atsiųstoje vaizdo medžiagoje, nedarykit. Geriau pakartokite tuos judėsius kuriuos darydavome treniruotės metu, svarbiausia treniruotis.

Lauksiu žinių kaip sekasi!

Tikiuosi pavyksta treniruotis namuose ir tokiu būdu prisidedate prie savo sveikatos stiprinimo.

Siunčiu šios savaites pirmas treniruotes.

Kam nesigauna viskas iškarto kaip pavaizduota vaizdo medžiagoje, nepergyvename, o treniruojamės toliau ir viskas po truputi gausis.
Jeigu kyla kažkokių klausimų, visada galite man parašyti, o aš labai lauksiu žinių, nuotraukų,ar vaizdo įrašų kaip sekasi Jums treniruotis.

1-(apšilimas)

2-  (tempimas)

Tikiuosi vis dar treniruojatės namuose!

Norėčiau, kad pastiprintumėte viso kūno raumenukus, dėl to parinkau šiek tiek kitokią treniruotę. Tikiuosi visiems pavyks pasitreniruoti ir žinoma lauksiu rezultatų.

Tikiuosi dar vis treniruojatės namuose.
Mankšta nėra sunki, tikiuosi visi galėsite atlikti. Labai lauksiu žinių kaip sekėsi.

Sėkmės!

Tikiuosi vis dar treniruojatės. Laukiu žinučių kaip sekasi, labai visų pasiilgau, tikiuosi greit pasimatysime!

Linkėjimai,

Trenerė.

Virvutės mankšta

Kaip sekasi treniruotis?

Tikiuosi visi sveiki ir bent šiek tiek pasitreniruojate. Šią savaitę norėčiau, kad pastiprintumėte kojų raumenukus, taip pat nepamirškite apšile špagatų ir virvučių.

Lauksiu žinių kaip sekasi, linkėjimai!

Trenerė

Sveiki, kaip laikotės? Labai visų pasiilgau.

Kadangi dar turėsime padirbėti namuose, labai norėčiau, kad kiekvieną savaitę darytumėte apšilimus, špagatus ir virvutes ir man atsiųstumėte rezultatus (špagato, virvutės) kiekvienos savaites, taip galėsiu matyti kaip Jums sekasi.

Prisegu mankštelę, po jos bandykite daryti špagatą ir virvutę, taip pat prisiminkite ką darydavome treniruotės metu.

Sveiki, kaip laikotės, ar treniruojatės namuose?

Tikiuosi,kad visi sveiki ir prie sveikatos stiprinimo taip pat prisidedate sportu.

Kaip ir minėjau,laukiu nuotraukų,ar laiškų su špagatų ir virvučių rezultatais.

Be galo pasiilgau visų!

Iš kurių gaunu rezultatus, ačiū, viską pasižiūriu ir išsisaugau, labai didžiuojuosi Jumis!

Prisegu mankštą ir tempimo treniruotes, jei kažko nesigauna padaryti, pakartokite tai, kas gaunasi.

Sveiki,su naujaisiais metais!  Tikiuosi visi sveiki ir nusiteikę toliau sportuoti. Labai visų pasiilgau ir vis tikiuosi,kad greitai jau galėsime sportuoti kartu.

Norėčiau,kad šią savaitę atliktumėte tempimo pratimus,prisegu treniruotę,tikiuosi visiems pavyks ją atlikti,lauksiu žinių kaip Jums sekasi ir kaip gyvenate. Linkėjimai,

Treniruotė:

Sveiki, kaip laikotės ,ar sportuojate?

Noriu, kad šią savaitę pastiprintumėte raumenukus ir taip pat nepamirštame špagatų su virvutėm. Lauksiu žinių kaip sekasi!

Sėkmės, Trenerė

Treniruotė

Sveiki, tikiuosi vis dar pasportuojate namų sąlygomis. Jei turite galimybę, pasidalinkite kaip sekasi, labai norėčiau pamatyti.

Prisegu šios dienos treniruotę, pastiprinkite raumenukus ir būtinai prasitempkite.

Lauksiu žinių kaip sekasi!

Gražios savaitės!