Vaikų ir jaunimo klubo „Meteoras“ bendruomenė džiaugiasi pirmuoju pavasario mėnesiu, kuomet atbunda gamta, parskrenda pirmieji paukščiai, ilgėja dienos. Pavasaris ne tik suteikia jėgų, bet ir įkvepia naujų kūrybinių minčių.

Įkvėpti pavasario vaikai sukūrė keletą darbelių. Dailės ir keramikos studijos mokiniai taškymo, aplikacijų klijavimo, akvarelės liejimo technika atliko kūrybines improvizacijas tema „Kviečiu pavasarį“. Anglų kalbos būrelio mokiniai dalyvavo projekte „Mano miestas“ (angl. „My town“), kuriame ne tik mokėsi naujų žodžių bei gramatikos, bet ir sukūrė savo individualų miesto planą. Rankdarbių ir drabužių modeliavimo studijos vaikai iš degtukų dėžučių pasigamino puikias papuošalų dėžutes, kurias dekoravo gėlių motyvais (Kvilingo technika). Taip pat akvarele nutapė savo pomėgiu tema „Mes – Vilniaus vaikai“.