Garsų kelionė / meditacija – patirtis, kuri leis nuraminti protą ir mintis, pastebėti užlaikytas emocijas ir jas paleisti. Ramybės būseną padeda pasiekti gyvai skambantys įvairių laikotarpių ir kultūrų instrumentai: gongas, vokalas, didžeridu, šamaninis būgnas ir daugybė kitų.
Meditacijos metu patogiai gulime ant nugaros, užmerktomis akimis. Garsų pagalba pasineriame į kelionę po savo vidinį pasaulį, kur randame pasąmonės vaizdinius, užspaustas emocijas ar tiesiog atpalaiduojam fizinį kūną ir pasineriam į malonius pojūčius.
Garsų meditacija gali būti labai naudinga žmonėms, kurie patiria įvairių emocinių išgyvenimų ar kenčia nuo psichologinių sutrikimų, taip pat siekiant pagerinti bendrą gerovę ir streso valdymą. Ši patirtis gali būti labai efektyvi ir rekomenduojama tam, kas nori atsipalaiduoti ir pasiekti vidinę ramybę. Į ramybės paieškas mus ves žmogus orkestras – Daumantas Lukoševičius.
– REIKALINGA REGISTRACIJA
https://forms.gle/cprws7edr4PcfqDS7
– Gruodžio 6d. 18:00
– V. Druskio g. 2 (Atvira jaunimo erdvė „Kosmosas“)
– Renginys NEMOKAMAS, tačiau šalia stovės aukų dėžutė 🙂
– Su savimi turėti plėduką užsikloti.
– Rekomenduojame atvykti 30~15min. iki renginio pradžios, kad spėtumėte užsiimti jaukiausią sau vietą.
– Amžiaus cenzo NĖRA.